O MNIE

Od 20 lat pracuję na stanowisku menadżera w firmie Avon. Kieruje zespołem, w którego skład wchodzi kilkaset Konsultantek oraz kilkunastu Liderów Sprzedaży. Praca w Avon daje mi poczucie satysfakcji. Lubię wykonywać swoje obowiązki, które prowadzą do mojego rozwoju osobistego.

Osoba pełniąca funkcję menadżera, nie rzadko jest zmuszona do tego by wychodzić ze swojej strefy komfortu, co prowadzi do wzmocnienia cech istotnych zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jedną z ważniejszych umiejętności, którą rozwinęłam jest komunikacja interpersonalna.

Poza tym praca ta dała mi możliwość dokształcenia się w zakresie technologii. Swoją karierę z firmą zaczynałam będąc młodą matką, teraz jestem babcią, ale nadal staram się rozwijać pod każdym względem.

Z tego powodu, korzystam również z wielu mediów społecznościowych, które pomagają mi budować swoją oryginalność.

Chciałabym jednak podkreślić, że firma Avon, wynagradzając mnie za jakość pełnionych przeze mnie usług, motywuje mnie i zachęca do większego zaangażowania.

 

Profity, które otrzymałam często miały charakter materialny i były nimi na przykład sprzęty RTV, biżuteria, spłata raty leasingu wybranego przeze mnie auta. Sama również staram się motywować swój zespół i pomagać pracownikom w razie jakichkolwiek problemów.

Cenię sobie pracę w pozytywnej atmosferze, dlatego jestem otwarta na współpracę z innymi.

Beata Kwiatkowska

Kontakt

Beata Kwiatkowska

tel: +48 501-032-348
beatakwia1@wp.pl

Punkty sprzedaży:

ul. Zduńska 50
99-400 Łowicz

Kaufland
ul. Starzynskiego 10/12
Łowicz 99-400